Siedlecki Wieczór Mody

Honda Wyszomirski od wielu lat ma zaszczyt bycia głównym sponsorem prestiżowego wydarzenia modowego w Siedlcach. VIII Siedlecki Wieczór Mody odbył się 18 listopada 2012 r. w sali bankietowej Orchidea przy ulicy Garwolińskiej. Jest to jedna z niewielu okazji do obejrzenia aktualnych trendów mody na polskim rynku.  Jest to również doskonałe miejsce do spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy ludźmi biznesu i sztuki. Siedlecki Wieczór Mody jest coroczną ekskluzywną imprezą, która już na stałe wpisała się w kalendarz imprez w Siedlcach i uzyskała rangę jednego z najważniejszych wydarzeń w rejonie. 

Dochód z imprezy, jak co roku, został przeznaczony na cel charytatywny i trafił do dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Siedlcach.

Honda Wyszomirski jako główny sponsor wydarzenia miała okazję do zaprezentowania nowej Hondy CR-V swoim klientom. Czwarta generacja Hondy CR-V, podobnie jak jej poprzednicy, oferuje wysoką jakość wykonania, praktyczne rozwiązania i zaawansowane technologie. Co więcej nowy SUV Hondy po raz pierwszy w historii dostępny jest w wersji z napędem na cztery lub na dwa koła.